Tatlı Kahve Hediye Kutusu (S7009-2)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺110,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

İçindekiler:

Doğal Keçi Sütlü Sabun, Doğal Çörek Otu Yağı, Ödüllü Doğal Türk Kahvesi, Doğal Çikolata Kaplı Mandalina

* * Bilgilendirme: Ürün fiyatına hediye kutusu fiyatı dahildir. Sipariş tamamlama sayfasında "Hediye Paketi İstiyorum" seçeneğini seçmenize gerek yoktur.

İçindekiler:

Doğal keçi sütlü sabun: Doğal keçi sütlü sabun, anne sütünden sonra en yararlı süt olarak bilinen “Keçi Sütü” özünden üretilmiştir. Sahip olduğu pH değeri ile cildinizin üzerindeki kimyasal maddeleri ve bakterileri yok etmeye yardımcı olur. Uzun süreli kullanımı peeling etkisi yaratır ve cilt kanseri riskinden korur.İçerdiği proteinler sayesinde gözenekleri sıkılaştırır. Bu sayede daha taze ve genç bir görüntü ortaya çıkar.

Doğal çörek otu yağı: Doğal çörek otu yağı, yağ asitleri, vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin bir yağdır. Çörek otu yağı yağının mutfak, tıbbi ve terapötik avantajlarının olduğun yüzyıllardır bilinmektedir. Çörek otu yağını dilerseniz salatalarınıza ekleyip hem lezzetinin hem de faydalarının tadını çıkartabilirsiniz, dilerseniz de cildinizi iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Tırnak, saç ve yüz bakımı için ideal bir vücut yağıdır. 

Ödüllü türk kahvesi: Ödüllü Türk kahvemiz, 35 farklı kahve firması kahve harmanları ile katıldığı Türk Kahvesinde Yeni Ufuklar Kahve Harmanları Yarışması’nda, %90 Habeşistan Harar ve %10 Brezilya Minas kahvelerinden oluşan harman, birincilik ödülüne layık görüldü.

Çikolata kaplı mandalina: Organik kurutulmuş mandalina dilimleri ve Belçika çikolatası.

Hediye Kutumuz doğada %100 çözünebilen malzemeden üretilmiştir.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı