Spa Hediye Çuvalı
Hediye Kutuları-Spa Çuvalı
Hediye Kutuları-Çuval'da Valentine
Hediye Kutuları-Çuval'da Valentine
Hediye Kutuları-Spa Çuvalı
Hediye Kutuları-Çuval'da Valentine
Hediye Kutuları-Çuval'da Valentine

Spa Hediye Çuvalı (S1033)

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺225,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺209,00(KDV Dahil)

İçindekiler:

Doğal Lavanta Suyu, Doğal Ruby Çikolata, Doğal Cilt Bakım Maskesi, Doğal Argan Sabunu (110 gr)

* * Bilgilendirme: Ürün fiyatına hediye kutusu fiyatı dahildir. Sipariş tamamlama sayfasında "Hediye Paketi İstiyorum" seçeneğini seçmenize gerek yoktur.

İçindekiler:

Lavanta Suyu: Su buharı distilasyonu ile lavanta uçucu yağı çıkarılırken elde edilen % 100 saf lavanta suyudur. Koruyucu, esans ve katkı maddesi içermez, içeriğindeki lavanta yağı kendinden koruma sağlar. Yenileyici etkisi ile özellikle de yağlı ciltlerin tercih etmesini önerdiğimiz bir toniktir.

Doğal Ruby Çikolata: Şeker, kakao yağı, yağsız süt tozu, tam yağlı süt tozu, kakao kitlesi, emülgatör (soya lesitini) asit, sitrik asit, doğal vanilya aroması, Kakao kuru maddesi min %47.

Doğal Cilt Bakım Maskesi (250 Gr): Yağlı ciltlerin en önemli ihtiyacı kil maskesidir. Cildi nemlendirirken, doğal nem seviyesini de korumaya yardımcı olur. Ciltteki yağlanmayı kontrol altına alarak cildin mat ve pürüzsüz görünmesini destekler. Siyah nokta, sivilce, nemsizlik ve kuru cilt gibi problemlere uygundur. Cildinizin parlak, temiz ve sağlıklı görünümüne katkı sağlar.

Doğal Argan Sabun (110 Gr): Argan sabununu bitkisel olması sebebiyle cildin yorgunluğunu giderir. Ciltte bulunan yaşlanma, yorgunluk, kızarıklık gibi olumsuz görünümün önüne geçmekte oldukça etkilidir. Bu sabunun kullanılması ile vücutta bulunan olumsuz bakterilerin çoğalması engellenirken; bu sayede vücutta oluşan sivilce ve akne gibi rahatsız edici oluşumların önüne geçmiş olur. Bu oluşumların bıraktığı izlerin giderilmesinde etkin rol oynar. Cildi yumuşatarak pamuk gibi bir cilt elde edilmesine katkı sağlar. İçerdiği yağ sebebiyle vücutta bulunan kuruluğu önler. Doğal yollarla elde edildiği için argan sabununun kimyasal kozmetik ürünlerinin oluşturduğu tahribatı onarımı açısından da oldukça etkilidir. Argan Sabunu kullanılarak vücudun kan dolaşımının arttığı ortaya çıkmıştır.Tahriş olan cildin onarılmasında yardımcı rol oynar.

*Kutu süslemeleri zaman zaman farklılık gösterebilir.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı