Doğal Vücut Yağları-Mide Rahatlarıcı Yağlar 2'li Set
Doğal Vücut Yağları-Mide Rahatlarıcı Yağlar 2'li Set
Doğal Aynısefa Yağı (100 ml)-Doğal Vücut Yağları
Doğal Vücut Yağları-Mide Rahatlarıcı Yağlar 2'li Set
Doğal Aynısefa Yağı (100 ml)-Doğal Vücut Yağları

Mide Rahatlatıcı Yağlar 2'li Set (S2009)

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺77,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,90(KDV Dahil)

Doğal aynısefa yağı, vücudunuzun enfeksiyonlardan ve bakterilerden arındırılmasına yardımcı olur. Egzama, sedef hastalığı ve dermatit gibi cilt hastalıklarına iyi gelir. Kuru ciltleri nemlendirir ve çatlak ciltler için harika bir nemlendiricidie. Siğil, akne ve varis tedavisinde kullanılır. Cildi güçlendirir ve kan akışını hızlandırır. Ciltteki kolajen üretimini arttırır. 
Doğal Kantaron yağı, içerdiği antiseptikler ile uygulandığı bölgedeki yara ve yanıkların daha hızlı iyileşmesini sağlar, ayrıca yaralarda mikrop üremesini engeller. Romatizmaya bağlı sancıların ve varis ağrılarının azalmasına yardımcı olur. Vücudunuzu dinlendirir ve ferahlatır. Mide yanmaları ve ekşimelerini azaltır. Kansızlık tedavisinde ve karaciğer güçlendirmede oldukça faydalıdır. 

Keşan-Gökçetepe mevkinde yetiştirilen birinci kalite zeytinyağının maserasyonu sayesinde elde edilmiştir.
Nasıl yapılıyor: Bitkilerimiz öncelikle zeytinyağı içerisinde 15 ile 45 gün arasında demleniyor. Zeytinyağı içerisinde demlenen bitkiler yağ ile birlikte soğuk sıkım işlemi uygulanıyor. Son olarak elde edilen yağı steril amber renkli şişeler içerisine aktarılıyor.

 
Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde saklanmalıdır. Koruyucu ve katkı maddesi içermez.
Net: 100ml
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı