Healthy Pack Kutu (Sağlıklı günler için)
Hediye Kutuları-Healthy Pack Kutu (Sağlıklı günler için)
Healthy Pack Kutusu (Sağlıklı günler için)-Hediye Kutuları
Hediye Kutuları-Healthy Pack Kutu (Sağlıklı günler için)
Healty Pack Hediye Kutusu-Hediye Kutuları
Healthy Pack Kutusu (Sağlıklı günler için)-Hediye Kutuları

Healthy Pack Kutu (Sağlıklı günler için) (S7001)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺124,50(KDV Dahil)

İçindekiler:

Organik Çilek Sirkesi, Organik Adaçayı, Organik Siyez Bulguru, Organik Dut Pekmezi (800 gr)

* * Bilgilendirme: Ürün fiyatına hediye kutusu fiyatı dahildir. Sipariş tamamlama sayfasında "Hediye Paketi İstiyorum" seçeneğini seçmenize gerek yoktur.

İçindekiler:

Organik Çilek Sirkesi: Bağışıklığı düşüren bakterilerle savaşır. Ayrıca su ile seyreltilmiş çilek sirkesi ile yüzünüzü ve ellerinizi temizleyebilirsiniz. Sirke cildinizi yumuşattığı gibi, antiseptik özelliği ile mikropları öldürecektir.

Organik Adaçayı: Çok eski zamanlarda insanların bahçesinde yetiştirdiği her derde deva kabul edilen mucizevi bitkilerdendir. Eski dönemlerde adaçayı için; Eğer dikmişsen adaçayını bahçeye, ne gerek var ölmeye! sözü sıkça kullanılırmış. Organik adaçayı, vücut direncinizin artmasına ve dışarıdan gelebilecek zararlı bakteri ve virüslere karşı sizi korur. Zararlı toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Hafızayı güçlendirir, alzheimer’a karşı yardımcı olarak kullanılır.

Organik Siyez Bulguru:Geçmişi yüzyıllar öncesine uzanan ve günümüze dek genetik formunu koruyabilen tarım kültür miraslarımızdan olan organik siyez bulguru gluten miktarı en düşük olan buğdaydır. Antioksidan özelliğine ek olarak folik asit ve lif oranı yüksektir.

Organik Dut Pekmezi: Sağlık açısından birçok yararı olan bu mucizevi besin organik dut pekmezinin sağlığımız için birçok yararı vardır. Kalsiyum içermesi nedeniyle kemikleri güçlendirir ve kemik erimesini önler. Astım, bronşit, grip, nezle gibi rahatsızlıklara iyi gelir. Öksürük ve balgam söktürücü özelliği vardır. İçerisinde yüksek miktarda bulundurduğu sodyum ve potasyum karaciğer için çok faydalıdır. Yüksek enerji sağlar ve cinsel gücü artırır. Alerjik hastalıklara karşı tedavi edici özelliği vardır.

 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı