Healthy Pack Çuval (Sağlıklı günler için) (S7009)

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺180,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺167,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

İçindekiler:

Organik Elma Sirkesi, Organik Adaçayı, Organik Çiçek Balı, Organik Üzüm Pekmezi (380 gr), Zeytin Sütü

* * Bilgilendirme: Ürün fiyatına hediye kutusu fiyatı dahildir. Sipariş tamamlama sayfasında "Hediye Paketi İstiyorum" seçeneğini seçmenize gerek yoktur.

İçindekiler:

Organik Elma Sirkesi: Organik elma sirkesinin faydaları saymakla bitmez. Yüzlerce yıldır kullanılan organik elma sirkesi,  insan sağlığını iyileştirici ve güçlendiren bir etkiye sahiptir. Doğal bir iksir olarak kabul edilen organik elma sirkesi, özellikle enfeksiyona karşı korur ve virüsleri yok eder. İçerisindeki asidik madde nedeniyle enfeksiyonların vücuttan atılmasında çok etkilidir.

Organik Adaçayı: Çok eski zamanlarda insanların bahçesinde yetiştirdiği her derde deva kabul edilen mucizevi bitkilerdendir. Eski dönemlerde adaçayı için; Eğer dikmişsen adaçayını bahçeye, ne gerek var ölmeye! sözü sıkça kullanılırmış. Organik adaçayı, vücut direncinizin artmasına ve dışarıdan gelebilecek zararlı bakteri ve virüslere karşı sizi korur. Zararlı toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Hafızayı güçlendirir, alzheimer’a karşı yardımcı olarak kullanılır.

Organik Çiçek Balı: Organik çiçek balı, düzenli tüketildiğinde vücudun zararlı bakteri ve virüslerden arınmasını sağlar. Sindirim sistemi için çok faydalı bir gıda maddesi olan organik çiçek balı ılık suya eklenip içildiğinde midenizde ve bağırsaklarda toksin birikmesinin önüne geçer. Doğal bir antibiyotik olan organik çiçek balı, bağışıklık sisteminizin de güçlenmesini sağlar.


Organik Üzüm Pekmezi: Organik üzüm pekmezi enerji ve karbonhidat kaynağıdır. Metobolizmanız için gerekli günlük kalsiyum, potasyum, magnezyum ve demir gereksinimlerinin çok büyük bir miktarını karşılar. Üzüm pekmezi kan dolaşımını hızlandırır ve damar sertliği gibi rahatsızlıkların giderilmesinde çok yararlıdır. Alkol ve sigaranın neden olduğu cilt sorunlarını da engeller.

Not: Görsel bulunan kütük dekor amaçlı kullanılmıştır. Ürün içeriğinde bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı