Hakkımızda

Logomuz

dorganique

Hikayemiz

dorganique

‘D’Organique’ bir Ayça Yılmaz Doğan Hikayesi…

Berlin’de geçen sevgi dolu çocukluk yılları. İlk doğallığı keşfettiği aile sevgisi ile başlıyor hikâye. Anne, baba, kardeş ile hafta sonu Berlin dışında gidilen At çiftliği. Bu çiftlikte satılan doğal ürünler. Alışveriş yapılıyor, doğa ile iç içe bir gün geçiriliyor. Huzur, Aile, Samimiyet, Hayatın keyfi. Çocukluk yılların da başlayan doğal ürünlere ilgi bugün D’Organique markasının doğmasını sağlıyor. Balıkesir Denizkent’te geçen yazlık zamanları yine doğal ürünler ile iç içe geçiriliyor. Artık Ayça Yılmaz için doğal ürünler yaşam tarzı olmaya başlıyor.

HWR-School of Economics and Law’da işletme eğitimini tamamladıktan sonra Erasmus ile eğitiminin bir bölümünü İstanbul BOĞAZİÇİ Üniversitesinde yapan Ayça Yılmaz Doğan, 2012 yılında temelli Türkiye’ye yerleşiyor Mercedes Benz Türk’te İK departmanında çalışıyor. Ayça Yılmaz, 2015 yılında Doğtaş ve Kelebek Doğanlar Holding 3. Kuşak temsilcisi Ogün Doğan ile evleniyor.

Berlin’de yaşadığı süre içinde organik ve doğal ürünlere kolay ulaşabilen Ayça Yılmaz Doğan, Türkiye’de organik ve doğal ürün satan dükkanların azlığını fark ediyor. Kızları Yade’ye hamilelik döneminde organik ve doğal ürünler hayatında daha fazla önem kazanan Ayça Yılmaz Doğan artık bu konuda bir şeyler yapması gerektiğine inanıyordu. Şimdi Ayça Yılmaz Doğan’dan markayı dinleme zamanı.

Doğal ve organik ürün Aile, samimiyet, sağlık, çocuk, hayatın keyfi ve en önemlisi İnsanoğlu’nun Özü demekti. Ve bu yaklaşımlar ile D’Organique fikri doğdu. D’Organique Türkiye’nin ilk doğal ve organik ürünler butiği olarak hizmet verecek. Tarımsal ürünler, Temel gıda, Kozmetik, Çocuk tekstili vb. özel ürünlerinin yanı sıra, D’Organique markalı organik kahve, çikolata, kurabiye, çay ürünleri ile aynı zamanda Türkiye’nin kurumsal hediyelik konusunda hizmet veren ilk organik butiği olacak. Hedef kitle aralığı çok geniş olan D’Orqanique, herkesin aradığı ürünü mutlaka bulabileceği, Alışveriş yaparken aynı zamanda ürünleri tatma imkânı bulabilecekleri ‘Hayatın Keyfi’ mottosu ile doğallık arayan herkesin bir parçası olmayı hedefliyor. Doğa’ya âşık olan herkesin markası D’Organique, markaya özel ürünler ile Türkiye organik ve doğal ürünler pazarında büyük bir boşluğu dolduracak…

Doğallığın Tutkulu Hikayesi D’Organique

Doğallık arayan herkes için Türkiye’nin ilk organik ve doğal ürünler butiği ‘D’Organique’, Nişantaşı’nda açıldı. Doğaya aşık herkesin markası ‘D’Organique’de temel gıdadan tarımsal ürünlere, kozmetikten ev tekstiline, çocuk ürünlerinden organik kahveye kadar .... ürün çeşidi bulunuyor. ‘D’Organique’, aynı zamanda Türkiye’nin kurumsal hediyelik konusunda hizmet veren ilk butiği. Kurumsal hayatta da ‘doğallığı’ tercih edenler için toplantı, yeni iş tebriği gibi birbirinden özel hediye paketi seçenekleri yer alıyor. ‘D’Organique’in kafe bölümünde ise marka için özel olarak üretilen kurabiyeler, çikolatalar, kahveler ve çaylar, damak hafızalarında eşsiz lezzetler bırakıyor.

Çerez Kullanımı