Güçlü Yağlar Seti
Doğal Vücut Yağları-Güçlü Yağlar Seti
Doğal Vücut Yağları-Doğal Hint Yağı (100 ml)
Doğal Vücut Yağları-Güçlü Yağlar Seti
Doğal Vücut Yağları-Güçlü Yağlar Seti
Doğal Tatlı Badem Yağı (100 ml)-Doğal Vücut Yağları

Güçlü Yağlar Seti (S1030)

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺134,90(KDV Dahil)

İçindekiler: Hint yağı (100 ml), Anti selülit yağı (100 ml), Doğal saç besleyici ve güçlendirici yağ karışımı (100 ml)

Hint Yağı sarı renk tonu olan yarı saydam koyu kıvamlı bir yağdır. Yenilebilir bir yağdır. İnce bağırsakta risinoleik asite ayrıştırılır. Bu sindirimi hızlandırmaktadır. Cilt için anlamlı faydalar göstermektedir.Birçok cilt problemi ile mücadelede yarar sağlamaktadır. Kaş kirpik ve saç büyümesini teşvik eder. Tıbbı, Endüstriyel ve farmasotik kullanım alanlarına sahiptir. Cilt bakım ürünlerinde, gıda maddelerinde, ilaçlarda, biyodizel yakıt bileşenlerinde vb. yaygın olarak kullanılmaktadır. Doymamış yağ asitleri bakımından zengin, kozmetik ve güzellik sektörünün vazgeçilmez yağları arasında olan Hint yağı, bitkisinin tohumlarının ezilmesi ile elde edilen bir yağdır. Özellikle kozmetik sektöründe sıklıkla tercih edilen bir yağdır. Faydalarını inceleyecek olursak; Suyu hapsetme özelliğine sahip olması, Hint yağını doğal bir nemlendirici olarak ilk sıralarda tercih edilmesini sağlar. İltihap sökücü özelliği sayesinde akneleri azaltır. İçerdiği omega 3 yağ asitleri sayesinde ciltte meydana gelen çatlakların hızla düzelmesini sağlar. Yıpranmış saçların onarılmasında, daha doğal ve canlı görünmesinde etkilidir. Nemlendirici ve onarıcı özelliği ile saçlarda kullanılması halinde, saçların daha hızlı uzamasını sağlar.

Anti Selülit Yağı, selülit bir cilt altı dolaşım problemi olduğu için, dolaşımı artıracak ve hızlandıracak en etkili çözüm masajdır. Bu sayede oluşan selülitin yerleşmesi ve büyümesi engellenebildiği gibi oluşan selülitin parçalanma süreci de desteklenir. Kan dolaşımını hızlandırıcı bölgesel masaj uygulamaları son derece etkilidir. Hücrelere daha çok oksijen gitmesini ve toksik maddelerin vücuttan atılması sağlar. Böylece hücrelerin fazla yağ tutması engellenir ve atılan toksin maddeler sayesinde mevcut yağ birikimleri de vücuttan atılarak ciltteki görünüm bozukluğu giderilir. Soğuk pres doğal yağların yanında en etkili uçucu yağları kullanarak hazırladığımız anti-selülit masaj yağını kullanarak portakal görünümüne veda edebilirsiniz.

Doğal Saç Besleyici ve Güçlendirici Yağ Karışımı, çevresel etkilerin yanısıra, hormonal değişiklikler ve genetik faktörler saç kalitemizi ciddi anlamda etkiler. Saç diplerinin zayıflamasıyla birlikte saç dökülmesi, saç derisi sorunları, saçlarda kırılma gibi çeşitli problemler ortaya çıkar. Saçların sık yıkanması saçları güçsüzleştirir, kurutur ve dökülmesini kolaylaştırır. Saçı her yıkayışta saç diplerinde saçı koruyan tabaka ortadan kalkar ve saç dipleri yağ kaybeder. Haftada 1-2 kezden fazla saçın yıkanması saçların zamanla yıpranmasına neden olabilir. Saç köklerini ve diplerini güçlendirmek için, saçlara doğal bitkisel yağların uygulanması gerekir. “Saç Besleyici ve Güçlendirici Serum” içeriğindeki 12 bitkisel yağ karışımı ile saç tellerinizi onarır, saçlarınızı nemlendirir, yumuşatır, daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Saç dökülmelerinin önüne geçer. Isıl işlemlere karşı saçlarınız direncini artırır. Saç diplerini güçlendirmek için bu karışım saç diplerine haftada bir kez uygulanıp başa bone geçirilir ve 30-40 dk sonra saç doğal bir sabunla yıkanır.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı