D'Organique 6 Hediye Kutusu
Hediye Kutuları-Ödüllü Kahve At Kestanesi Yağı Hediye Kutusu
Anneler Günü Hediye Kutusu 3-Hediye Kutuları
Anneler Günü Hediye Kutusu 3-Hediye Kutuları
Hediye Kutuları-Ödüllü Kahve At Kestanesi Yağı Hediye Kutusu
Anneler Günü Hediye Kutusu 2-Hediye Kutuları
Hediye Kutuları-D'Organique 6 Hediye Kutusu
Hediye Kutuları-D'Organique 6 Hediye Kutusu

D'Organique 6 Hediye Kutusu (S7009-4)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺134,90(KDV Dahil)

İçindekiler:

Doğal Güllü Sabun, Doğal Susam Yağı, Kafeinsiz Türk Kahvesi, Doğal Ruby Çikolata

* * Bilgilendirme: Ürün fiyatına hediye kutusu fiyatı dahildir. Sipariş tamamlama sayfasında "Hediye Paketi İstiyorum" seçeneğini seçmenize gerek yoktur.

İçindekiler:

Doğal güllü sabun: Doğal güllü sabun, doğum lekelerine ve ciltteki açık yaralara etkilidir. Tüm ciltlere uygun içeriği ile cildinizi ölü derilerden arındırır ve daha genç bir duruş kazandırır. Ferahlatıcı etkili onarıcı özelliğiyle diğer sabunlardan ayrılır.

Doğal susam yağı: Doğal Susam yağı, antienflamatuvar özelliği ile iltihaplı bölgelerin hızla iyileşmesine destek verir. Uygulandığı bölgedeki damar sertliğini gidererek birçok sağlık probleminin giderilmesine yardımcı olur. Migren, tansiyon ve diyabet gibi hastalıkların tedavisine katkıda bulunur.

Kafeinsiz türk kahvesi: Ödüllü Türk kahvemiz, 35 farklı kahve firması kahve harmanları ile katıldığı Türk Kahvesinde Yeni Ufuklar Kahve Harmanları Yarışması’nda, %90 Habeşistan Harar ve %10 Brezilya Minas kahvelerinden oluşan harman, birincilik ödülüne layık görüldü.

Doğal Ruby Çikolata: Şeker, kakao yağı, yağsız süt tozu, tam yağlı süt tozu, kakao kitlesi, emülgatör (soya lesitini) asit, sitrik asit, doğal vanilya aroması, Kakao kuru maddesi min %47.

* Kutu süslemeleri zaman zaman farklılık gösterebilir.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı