Doğal Hindistan Cevizi Yağı (300 Gr)
Doğal Hindistan Cevizi Yağı (300 Gr)-Doğal Vücut Yağları
Doğal Hindistan Cevizi Yağı (300 Gr)-Doğal Vücut Yağları
Doğal Hindistan Cevizi Yağı (300 Gr)-Doğal Vücut Yağları

Doğal Hindistan Cevizi Yağı (300 Gr) (S222)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,50(KDV Dahil)

%100 doğal hindistan cevizi yağı yoğun doymuş yağ asitleri sayesinde cildinize sağlıklı bir görünüm kazandırır. Kozmetik sektörünün temel taşlarından olan hindistan cevizi yağı içerisinde bulunan potasyum, magnezyum, selenyum, çinko ve vitaminler ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri sağlar ve bağışıklığınızı güçlendirir. Soğuk sıkım yöntemi ile el değmeden üretilen doğal ve lezzetli hindistan cevizi yağımızı güvenle yemeklerinizde de kullanabilirsiniz.

  • %100 doğal Hindistan cevizi yağı doğal antioksidandır. Sağlıklı bir cilt için vazgeçilmez olan bu ürün teninize canlı bir görünüm kazandırır. Saç ve cilt bakımı için eşsiz bir üründür. Doğal bir nemlendirici olan hindistan cevizi yağını el ve tırnak bakımında kullanabilirsiniz.
  • Yemeklerinizde, keklerinizde ve kurabiye gibi hamur işlerinde kullanılabilir. Kozmetik olarak el, vücut ve saç bakımı için kullanıma uygundur.
  • 20°C altına katı durumdadır. 25°C üstünde sıvı(likit) haline gelir. Koruyucu ve katkı maddesi içermez.
İçindekiler: %100 doğal Hindistan Cevizi Yağı.
 
Ürünlerimiz Cam Kavanozda muhafaza edilmektedir.

Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde saklanmalıdır. Türk Gıda Kodeksi bitki adıyla anılan yağlar tebliğine (2012/29) uygundur.

Net: 300g

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı